Network Switch

Dahua LR1002 Eoc Pasif Dönüştürücü

EoC Pasif Dönüştürücü IEEE802.3, IEEE802.3u standartlarını destekler, Port: 1 * RJ45 10 / 100Mbps, 1 * BNC , RG59 Koaksiyel kabloyu destekler: 400m / 100Mbps , 1000m / 10Mbps, MDI / MDIX kendini adaptasyon destekler, Koaksiyel kablo ile uzun menzilli güç kaynağı iletimini destekler. Güç tüketimi 1W, PoE Protokolü (ePoE anahtarından gelen güç girişine bağlı olarak), Yıldırım Koruması, Ortak Mod 6KV, Diferansiyel Mod 2KV.
Fiyat için Arayın

Dahua PFT1300 1 Giriş 2 Çıkış Poe Extender

PoE Extender ( 1 giriş 2 çıkış ) - Enerji çekmeden mesafe uzatma Pasif PoE Sıralı Güç Kaynağı ve Ethernet Veri Değişimi, IEEE 802.3af/at, Ardarda Seviye 2 PoE Extender, 3 adet IP Kameraya (Güç Tüketimi <=8W) Kadar Bağlantı, İletim Mesafesi: 300m, 1xRJ45(100M) PoE Güç Kaynağı Girişi, 1xRJ45(100M) IP Kamera için Güç Kaynağı, 1xRJ45(100M) Bir Sonraki Extender için Güç Kaynağı, Montaj Kutusu ve DIN Rail Montajlamaya Uygun, PFT 1200 Modeli ile Uyumlu
Fiyat için Arayın

Dahua PFS3006-4ET-60 4 Kanal Poe' li Network Switch

4 Port Fast Ethernet PoE Switch, Layer2 Endüstriyel Switch, 10/100Mbps Uplink ports 4x 10/100 Mbps PoE port, PoE Güç Tüketimi Port1≤60W, Port2-4≤30W, Total≤60W, Switch Kapasitesi 1.8Gbps, Paket Yönlendirme Hızı 890kpps MAC 2K, DC48~57V güç adaptörü
Fiyat için Arayın

Dahua PFT3960 Single Mode SFP Optik Modül

SFP Optik Modül 1.25G, TX 1310nm, RX 1550nm, İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: 40℃~85℃, 16 ve 24 Kanal switchler için
Fiyat için Arayın

Dahua PFT1200 1 Port Gigabit Poe Extender

60W Yüksek PoE Midspan ( Hi-POE) cat5 Üzerinden Kameraya Enerji Verme Yüksek PoE 60W Yüksek Güç Tüketimli Speed Domelar için PoE Desteği, Power ve PoE Durum Ledli Gösterge, Sıralı Seviye 2 PoE Extender, 3 adet IP Kameraya (Güç Tüketimi <=8W) Kadar Bağlantı, İletim Mesafesi: 300m, Ethernet Portu: 1000 Base-T, 1000 Base-T (PoE Power Supply), Değişim Modu: Depolama & İletme, Duvara Monte Edilebilir, PFT 1300 Modeli ile Uyumlu
Fiyat için Arayın

Dahua PFS3005-4ET-60 4 Port Poe Switch

1x 10/100Mbps Uplink port, 4x 10/100 Mbps PoE port, Anahtarlama Kapasitesi: 1Gbps, Paket İletme Hızı: 744Kbps, Paket Buffer: 448Kb, Mac Tablosu Boyutu: 1K, Çalışma Sıcaklığı: -10°C~55°C, Nem Aralığı: 5%~95% Yıldırım Koruması: Common Mod 2KV, Differential Mod 1KV
Fiyat için Arayın

Dahua PFT3910 Single Mode SFP Optik Modül

SFP Optik Modül 155M, TX 1310nm, RX 1550nm, İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: 40℃~85℃, 4 ve 8 switchler için
Fiyat için Arayın

Dahua PFT3920 Single Mode SFP Optik Modül

SFP Optik Modül 155M, TX 1550nm, RX 1310nm, İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: 40℃~85℃ 4 ve 8 PoE switchler için
Fiyat için Arayın

Dahua PFS3008-8GT 8 Port Gigabit Network Switch

8*10/100/1000 Base-T Anahtarlama Kapasitesi: 16Gbps Paket İletme Hızı: 11.9Mbps Paket Buffer: 1.5Mb Mac Tablosu Boyutu: 4K Çalışma Sıcaklığı: 0°C~40°C, Nem Aralığı: 10%~90% Yıldırım Koruması: Common Mod 4KV, Differential Mod 0.5KV
Fiyat için Arayın

Dahua PFS3106-4T 4 Kanal Poe Endüstriyel Switch

1*100/1000 Base-X, 1*10/100/1000 Base-T, 4*10/100 Base-T Anahtarlama Kapasitesi: 6.8Gbps Paket İletme Hızı: 3.57Mbps Paket Buffer: 1Mb Mac Tablosu Boyutu: 8K Çalışma Sıcaklığı: -40°C~70°C, Nem Aralığı: 10%~90% Yıldırım Koruması: Common Mod 4KV Differential Mod 2KV
Fiyat için Arayın

Dahua PFS3008-8ET-60 8 Port Switch 4 Port Poe

4*10/100 Mbps PoE ports, 4*10/100Mbps ports Anahtarlama Kapasitesi: 1.8Gbps Paket İletme Hızı: 1.19Mbps Paket Buffer: 768Kb Mac Tablosu Boyutu: 2K Çalışma Sıcaklığı: -10°C~55°C, Nem Aralığı: 10%~90% Yıldırım Koruması: Common Mod 2KV Differential Mod 0.5KV
Fiyat için Arayın

Dahua PFS3006-4GT-60 4 Kanal Poe' li Network Switch

2x 10/100Mbps Uplink port, 4x 10/100 Mbps PoE port, Anahtarlama Kapasitesi: 1.8Gbps, Paket İletme Hızı: 890Kbps, Paket Buffer: 786Kb, Mac Tablosu Boyutu: 2K, Çalışma Sıcaklığı: -10°C~55°C, Nem Aralığı: 5%~95%, Yıldırım Koruması: Common Mod 2KV, Differential Mod 1KV
Fiyat için Arayın

Dahua PFS3106-4P-60 4 Kanal Poe' li Network Switch

4 Kanal PoE Switch ( 4FE PoE +1 GE +1GE SFP ) İki Katmanlı Endüstriyel PoE Switch, MAC Adres Liste Kapasitesi: 8K, IEEE802.3af / IEEE802.3at PoE Protokol, 1x1000Mbps Base-X / 1x1000Mbps Base-T, 4x100Mbps Base-T PoE Güç Kaynağı, PoE Herbir Güç Tüketimi: ≤30W / Toplam ≤60W, Değişim Modu: Depolama & İletme, DC48~57V Güç Adaptörü
Fiyat için Arayın

Dahua PFT3970 Single Mode SFP Optik Modül

SFP Optik Modül 1.25G, TX 1550nm, RX 1310nm, İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: 40℃~85℃, 16 ve 24 Kanal switchler için
Fiyat için Arayın